Ücretsiz Kayıt Giriş yapın
Açlık Oyunları 2 Ateşi Yakalamak Türkçe izle

Düğün Dernek izle

dugun-dernek-izle-izle

Düğün Dernek geçtiğimiz aylarda oldukça başarılı işler çıkarıp takdir toplayan İşler Güçler dizisinin oyuncularını tekrar bir araya getirmiş başarılı bir sinema filmi. 6 Aralık 2013’te vizyona çıkan ve birçok kimsenin de beğenisini toplayan filmde başrolleri Ahmet Kural ve Murat Cemcir paylaşıyor. İlginç bir senaryonun hakim olduğu bu komedi filmi yabancı bir gelinle evlenmek isteyen Türk’ün ve onun yakınlarının evlilik telaşını anlatıyor.Film Letonyalı bir sevgilisi olan Tarık’ın köyüne dönmesiyle başlar. Yurtdışından köyüne dönen Tarık burada arkadaşlarıyla beraber hasret giderir. Ancak Tarık’ın çok büyük bir problemi vardır. Artık Letonyalı sevgilisi Monica ile birlikte olabilmesi için onunla evlenmesi gerekir. Aksi takdirde Tarık’ın onunla beraber aynı ülkede yaşayamama ihtimali doğacaktır.

dugun dernek full izle1 Düğün Dernek izle

Türkiye’de birkaç güç içerisinde nikah yapıp gitmek isteyen Tarık’ın arkadaşları buna razı olmazlar. Kendilerine göre davullu zurnalı bir düğün yapılmalı ve adet yerine getirilmelidir. Bunun için hazırlıklar başlar ancak bu hazırlıklar esnasında olmadık aksilikler ve birçok komik durumlar meydana gelir.
İzleyenlerini kahkahaya boğan Düğün Dernek birçok film eleştirmeni ve sinema sever tarafından oldukça başarılı bulunmuş bir Türk komedi filmi…Ahmet kural için daha ne denebilir ki türkiyede gelmiş geçmiş en iyi komedi yapımını bizlere izletebilemek daha doğrusu izlettirebilmek adına çabalamış birşeyler yapmaya çalışmıştır diyebiliriz.OnlineFilmizleTR.Org olarak sizlere keyifli izlemeler dileriz.

Film Hakkındaki Yorumlar

Yorum Yazın

Sitemap | online film izle |
Hükümet Kadın 2 Full izle | Hobbit 2 izle | Sağ Salim 2 izle | Ruhlar bölgesi 2 full izle