Ücretsiz Kayıt Giriş yapın
Açlık Oyunları 2 Ateşi Yakalamak Türkçe izle

Düğün Dernek Full izle

dugun-dernek-izle-izle

Tarık, Letonya’dan Sivas’taki Köyü Esenyurt’a gelmiş ve ailesine, oralı olan Monica isimli sevgilisi ile evlenmek istediğini söylemiştir. Tarık’ın annesi ve babası her ne kadar yabancı gelin işine karşı da olsalar, sonunda buna izin vermişlerdir. Ancak Tarık’ın babası İsmail, maddi durumu kötü olmasına rağmen, düğünün köyde kendisi tarafından yapılmasını istemektedir. Başka türlü izin vermeyecektir.
Bunun için kolları sıvayacak ve arkadaşlık ettiği; Tüpçü Fikret, Öğretmen Saffet ve geçmişteki hayatına tövbe etmiş olan Çetin ona yardım etmek için ellerinden ne geliyorsa yapmaya çalışacaktır.
Herkese belirli görevler verilmiş ve planlamalar yapılmıştır. Düğünün aksaksız bir şekilde ilerlemesi ve İsmail’in, özellikle küs olduğu ağabeyine mahcup olmaması için herkesin verilen görevi yerine getirmesi şarttır. Fakat işler onların hesapladığı gibi gitmeyecektir.
Olayların düğün günü patlak vermesi, gelinin ağabeyi ve arkadaşlarının düğünü basması, görevlerin ele yüze bulaşmasıyla film oldukça eğlenceli bir hal alıyor. Dizi olarak seyrettiğimiz İşler Güçler ekibi tarafından BKM yapımcılığında çekilen film, espri dozu yüksek bir seyirlik sunuyor.
dugun dernek halay Düğün Dernek Full izle
Ahmet Kural o bir fenomen komedi denince akla ilk gelen isimlerden birtanesi olmayı başarmış ender insanlardandır o.Nitekim oynamış olduğu dizilerde ne denli haklı olduğumuzu ortaya çıkarı cinsten işler yapıyor kendisi işler güçler geçen yıllarda bir tv kanalında yer alan bu dizide ahmet kural her bölüm insanları kırıp geçiren bir performans ile göz zevkimizi yeniden inşa etti diyebiliriz.Oldukça replik içinde geçmesi muhtemel bir film çıkaran ve galası bile yapılan Düğün Dernek filmimizide onunla komedileşmiş bir hal almayı başarabilen ender güzellikte yerli filmlerden birtanesidir.Zaten geneldede öyle olmuyor mu sizce.Yani çekilen yerli korku ve gerilim filmlerinden kat ve kat daha eğlenceli komedi bir hal içindedir.Filmi zaten az evvelde dediğimiz gibi ahmet kuralında oynadığı işler güçler filmininde yönetmenliğini yapmış Selçuk aydemir çekip bizlere sunmuştur.

dugun dernek full izle Düğün Dernek Full izle

Kendisi ise bu işin onun için bir borç niteliğinde olduğunu söyleyen ender insanlardan da birtanesi olmayı başarabilmiştir.Ayrıca başrolün diğer bir ismi ise Murat Cemcir ve Binnur Kayadır.Yerli komedi filmlerine faydaları dokunmakta olan Ahmet kural ve Selçuk Aydemir ikilisi bizlere daha süper ötesi komedilikte yerli filmler sunacaklardır onlarada ayrıca gönülden başarılar dileklerimizi iletmeliyiz.Filme gelecek olursak ise sivasın bir yöresi ve erzurumda çekilmiştir bu süper film ve o.anadolu yöresinde ayrıca bi nevi köylülerin düğünüdür bu işte bu düğünde kıyamet kopacaktır.En komedi anlarda burda başlar ya zaten..Şimdi arkanıza yaslanın ve Düğün Dernek yerli komedi filmininde tadını çıkarın deriz biz..OnlineFilmizleTR.Org olarak keyifle izleyin diyoruz.

Film Hakkındaki Yorumlar

  1. ayşe

    1 sene önce

    güzelllllll

Yorum Yazın

Sitemap | online film izle |
Hükümet Kadın 2 Full izle | Hobbit 2 izle | Sağ Salim 2 izle | Ruhlar bölgesi 2 full izle